Hakkımızda

VikaON, 2000’li yılların başında kuruldu. E-Ticaret, Dijital Pazarlama, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve SEM (Arama Motoru Pazarlaması) alanlarında 15 yıldan fazla süredir birikime sahip olan ekibimiz, işinizi internete taşıma veya mevcut işletmenizin internet üzerinde daha çok gelir

elde etmesi için tüm donanıma sahip.

Kendi geliştirdiğimiz eTicaret Yazılımımız ve ihtiyaçlarınıza özel olarak oluşturduğumuz iş ortaklıkları ile büyüme hamlenizi yapmanız konusunda desteğe hazırız. Değişen küresel düzende siz de yerinizi alarak, eTicaret operasyonunuzu yaratmak veya geliştirmek isterseniz, buraya tıklayarak bize ihtiyacınızdan bahsedin, size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

İnternet satış kanalınızı vakit kaybetmeden oluşturun, krizler sizi etkilemesin!

Bol satışlar diliyoruz.

E-ticarete Başlamanın Tam Zamanı

Değişen dünya düzenine ayak uydurmak için, işletmenizin internet operasyonuna yatırım yapmanız şart. Son dönemlerde corona virüs nedeniyle yaşanan gelişmeler, ticaret anlayışının kalıcı olarak değişeceğini bir kez daha kanıtlamış oldu. Satış operasyonunuzu Vikaon eTicaret Yazılımı ile inşaa ederek, yeni ticaret düzenine kolayca adapte olabilir, satışlarınızı bu şekilde artırabilirsiniz.

Son dönemlerde yaşadıklarımız bizlere, internet üzerinden yapılan ticari faaliyetlerin nasıl avantaj sağlayabileceğini bir kez daha gösterdi. Çok yakın gelecekte insanların, alışverişlerinin en az %90’ınını internet üzerinden yapacakları tahmin ediliyor.

İnternet satış kanalına yatırım yapan şirketler eninde sonunda bu işten kazançlı çıkıyorlar. Bu nedenle, çok geç olmadan, tren kaçmadan eTicaret satış kanalınızı oluşturmanız ve geliştirmek için yatırım yapmanız firmanızın geleceği açısından hayati önem taşıyor.

eTicaret’e başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, Vikaon’un 15 yıllık deneyimli ekibi size doğru yolu gösterecek. Firmanızın ihtiyaçlarını dinledikten sonra, sizin için en uygun çözümü oluşturarak, olabildiğince hızlı şekilde sizi eTicaret’le tanıştırmayı hedefliyoruz.

eTicaret, operasyonel maliyetlerinizin düşmesinden %100 ölçülebilirliğe firmalara birçok avantaj sağlıyor. Pazar yerleri, kargo, ödeme altyapısı, stok-erp ve diğer birçok uygulama ile tam entegre olarak, verimliliğinizi artıracak, işletme karlılığınızı yükselteceksiniz.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.