Muhasebe - Erp Entegrasyonları

Tam otomasyonun keyfini sürün

 

 

İşletmenizin lojistik operasyonunu yönetmekte olduğunuz ticari yazılım, Vikaon eTicaret Yazılımı ile entegre olarak, operasyonunuzu eş zamanlı yürütebilme imkanı sunar.
Kendi ERP programınızda tutulan stok kartları ve detayları eş zamanlı olarak internet sitenize ve varsa satış yaptığınız diğer pazaryerlerine yansıtılır.
Yine kendi internet sitenizden veya pazaryerlerinden gelen siparişler otomatik olarak Vikaon panelinize ve stok programınıza düşer.
Fatura kesilip kargoya verdiğiniz siparişlerinizn takip bilgileri de otomatik olarak panelinize yansıyarak, müşteri memnuniyetinizi artırır. Bu eş zamanlı çalışma modelimiz, hem verimliliği hem de müşteri memnuniyetini artıran önemli bir özelliktir.

Vikaon'un tam entegrasyonla çalıştığı Muhasebe-Erp Yazılımları;

Logo : Ülkeminiz en büyük yazılım şirketlerinden olan Logo altyapısı ile tam entegrasyon sağlıyoruz. İnternet altyapınız ve Logo yazılımınız eş zamanlı olarak karşılıklı veri alışveriş yaparak, satış ve lojistik operasyonunuzun kusursuz işlemesini sağlıyor. Yazılım mühendislerimiz, sistem altyapınıza hiçbir müdahalede bulunmadan saatler içerisinde bu entegrasyonu yapacak bilgi ve donanıma sahip.

Nebim : Türkiye'nin en eski ticari yazılımlarından olan Nebim, Vikaon eTicaret Yazılımı ile tam entegre olarak çalışabiliyor. Karşılıklı sağlana anlık veri iletişimi sayesinde, stok, fiyat ve diğer detaylarda hiçbir sorun yaşanmıyor ve internet satış operasyonunuzun sorunsuz işlemesi sağlanıyor.

Paraşüt : Bulut tabalı yeni nesil ön muhasebe yazılımı Paraşüt, sistemlerimizle %100 uyumlu şekilde hizmet vermektedir. Paraşüt panelinize girerek sizden talep ettiğimiz bilgileri bize gönderiyor ve saatler içinde kusursuz eTicaret operasyonunuzun keyfini sürmeye başlıyorsunuz. Paraşüt üzerinde bulunan tüm veriler, eş zamanlı olarak Vikaon eTicaret Yazılım tarafından işleniyor ve bu sayede tüm veri alışverişi ve satış operasyonunun hatasız işlemesi sağlanıyor.

Winka : Tam entegrasyonla çalıştığımız bir diğer ticari yazılım olan Winka, stok ve sipariş veri alışverişi ile tüm faaliyetlerin sorunsuz şekilde yürümesini sağlıyor. Winka veritabanında bulunan tüm bilgiler eş zamanlı olarak Vikaon eTicaret Yazılım tarafından otomatik olarak işleniyor ve panelinize yansıtılıyor. Herhangi gibi veri kaybı ve hataya mahal vermeden yürüyen bu işlemler sayesinde, işletme için verimliliğiniz ve müşteri memnuniyetiniz en üst seviyeye taşınmış oluyor.

Eta : Türkiye'de 100.000'den fazla işletmenin kullanmakta olduğu ETA, Vikaon altyapısı ile entegrasyon sağlayan firmalardan bir diğeri. ETA ve Vikaon veritabanları, yazılım mühendislerimizin geliştirdiği altyapı sayesinde kusursuz şekilde haberleşiyor ve karşılıklı veri alışverişini sağlıyor. Stok ve sipariş hatası yaşanmaksızın ilerleyen süreçler, işgücü verimliliği ve müşteri memnuniyeti seviyesini de belirgin şekilde artırmış oluyor.